Smurtinio elgesio keitimo programos grupiniai užsiėmimai

Kauno miesto savivaldybė, stiprindama pagalbą smurtavusiems asmenims, įgyvendindama Savivaldybės strateginio ir veiklos plano priemones, organizavo viešąjį tarptautinį pirkimą psichosocialinės pagalbos paslaugų teikimo asmenims, smurtavusiems artimoje aplinkoje. Laimėtoju paskelbtas ir sudaryta šių paslaugų teikimo sutartis su Kauno apskrities vyrų krizių centru. Papildomos informacijos galite rasti Kauno savivaldybės internetiniame tinklalapyje:

https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/psichosocialines-pagalbos-paslaugos-asmenims-smurtavusiems-artimoje-aplinkoje-kaip-tai-apibrezta-lr-apsaugos-nuo-smurto-artimoje-aplinkoje-istatyme/

Kauno apskrities vyrų krizių centras, teikdamas psichosocialinės pagalbos paslaugas asmenims, smurtavusiems artimoje aplinkoje, nuo birželio 9 d. planuoja vykdyti smurtinio elgesio keitimo programos grupinius užsiėmimus.

Užsiėmimai vyks trečiadieniais 16-19 val. nuotoliniu būdu, vieną kartą per savaitę (viso 10 užsiėmimų).

Svarbu, kad asmuo naudotųsi internetu.

Specialistai ir klientai, dėl papildomos informacijos ar registracijos, prašome kreiptis šiais kontaktais: +370 636 81621 arba +370 679 83640.

Registracija į grupės užsiėmimus vyks iki birželio 1 d. dienos.

Artimoje aplinkoje smurtavusius asmenis galima nukreipti ir į individualią programą. Ją sudaro 10 užsiėmimų su psichologu vieną kartą per savaitę.

Informacijos šaltinis: Kauno apskrities vyrų krizių centras, K. Donelaičio g. 33-515, LT-44240, tel. +370 636 81621, www.vyrukrc.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content