Skiepai arčiau žmonių. Vakcinavimo vietų sąrašas

Prastėjant epidemiologinei situacijai visoje šalyje, pagrindiniu prioritetu ir toliau išlieka efektyvi gyventojų apsauga. Siekiant, kad kuo daugiau žmonių pasiskiepytų nuo COVID-19 ar revakcinuotųsi sustiprinančia trečia doze, nuo kitos savaitės Kaune veiks 18 skiepijimo vietų ir jų sąrašas dar plėsis. Kauniečių patogumui, medikai ir toliau skiepys Ledo rūmuose, privačiuose medicinos centruose, taip pat vyks skiepyti į namus. Siaučiant virusinėms ligoms, specialistai ragina apsisaugoti ne tik nuo koronavirusinės infekcijos, bet ir gripo.

Vakcinų prieinamumas ir gyventojų saugumo užtikrinimas – išlieka prioritetu kovoje su koronavirusine infekcija, todėl nuo spalio 18 d. Kauno mieste veiks beveik dvi  dešimtys vakcinavimo vietų.

Daugiau informacijos rasite čia

https://www.kaunas.lt/2021/10/naujienos/dar-daugiau-galimybiu-kaunieciams-pasiskiepyti-pleciasi-vakcinavimo-vietu-sarasas/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content