Skelbiami preliminarūs Kauno miesto Dainavos seniūnijos seniūnaičių rinkimų kandidatų trečio turo rinkimų kandidatų sąrašas.

2023 m. lapkričio 10 d. 12.00 val. baigėsi  Dainavos seniūnijos seniūnaičių rinkimų trečias etapas.

Informuojame, kad  kandidatai bus skelbiami seniūnaičiais  Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriui  pasirašius įsakymą apskundimo terminui pasibaigus.  Kol kas skelbiamas preliminarus kandidatų sarašas:

  • V. Krėvės pr. 2-oji seniūnaitija:
    • Vilma Grigaravičė

    Gerovės skg. seniūnaitija:

    • Nijolė Kvedarienė

Lapkričio 13-17 dienomis galimas  rinkimų rezultatų apskundimas. Rinkėjai, nesutinkantys su seniūnaičių rinkimų rezultatais ar turintys pastabų ir pretenzijų dėl seniūnaičių rinkimų, per 5 darbo dienas po rinkimų turi teisę raštu teikti pastabas ir pretenzijas. Rinkėjų pastabas ir pretenzijas nagrinėja Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu tam tikslui sudaryta komisija .

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content