Skelbiami papildomi kvietimai dalyvauti programoje „Svajonių kiemas“

Iniciatyvūs kauniečiai turi dar vieną progą susitvarkyti savo gyvenamąją aplinką ir šiems darbams gauti solidų miesto finansavimą. Pokyčius daugiabučių kiemuose planuojantys gyventojai kviečiami teikti paraiškas – startuoja antrasis programos „Svajonių kiemas“ etapas. Norintieji greičiau pamiršti duobes, įsirengti patogias automobilių stovėjimo aikšteles ar net elektromobiliams skirtas įkrovimo stoteles, prašymus Kauno savivaldybei kviečiami teikti iki birželio 11 dienos.

Dalyvauti „Svajonių kiemo“ programoje ir pretenduoti į finansinę miesto paramą gali daugiabučių namų gyventojai, bendrijos, administratoriai ar kiti įgalioti asmenys. Tačiau tam reikia surinkti daugiau kaip pusę namo gyventojų parašų.

Laikantis eiliškumo, pirmiausia daugiabučio namo kieme turi būti suformuotas sklypas. Tik po to rengiamas techninis projektas ir imamasi realių tvarkymo darbų. Kaip ir kasmet, į didesnę paramą pretenduoja gyventojai, tuo pačiu renovuojantys ir savo daugiabučius.

Šalyje tęsiantis karantinui, gyvas asmenų aptarnavimas šiuo metu nevyksta, todėl rūpimais klausimais galima kreiptis el. paštu: [email protected]. Darbo dienomis nuo 9 iki 11 val. konsultacijos teikiamos ir telefonu 8 37 42 33 27.

Naujų paraiškų laukiama iki birželio 11 d. Daugiau informacijos – internete: svajoniukiemas.kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content