Skelbiame asociacijos „Santarvės bendruomenės” įgyvendinto projekto „Bendruomeninės veiklos stiprina ir jungia mus!” veiklų ataskaitą

Skelbiame asociacijos „Santarvės bendruomenės” įgyvendinto projekto „Bendruomeninės veiklos stiprina ir jungia mus!” veiklų rezultatų ataskaitą, finansuoto SADM, pagal 2023 metų priemonę „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE” įgyvendinant bandomąjį modelį.

Projekto tikslas – stiprinti bendruomeninę veiklą per kūrybines, dirbtuvėlių veiklas didinti bendruomenės sutelktumą, įsitraukimą į sportines – sveikatingumo veiklas, sumažinti socialiai pažeidžiamų bendruomenės narių socialinę atskirtį, organizuoti socialinę veiklą įtraukiant bendruomenę į savanorystę, formuoti teigiamą požiūrį į juos ir teikti socialines paslaugas vienišiems seneliams, socialinę atskirti patiriantiems asmenims, skatinti socialinį verslą, organizuojant mokymus bendruomenės nariams.

Ataskaita_Santarvės bendruomenė_PDF

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content