Skelbiamas konkursas vietinėms bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2020 – KELIAS Į SĖKMĘ“

    2021 m. kovo 9 d.
Skelbiamas konkursas vietinėms bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2020 – KELIAS Į SĖKMĘ“
Viešojo valdymo ir verslo fakultetas

 

Mykolo Romerio universitetas ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei partneriai VšĮ „Pro Partners“,  Nacionalinė sportininkų asociacija ir informacinis partneris „Savivaldybių žinios“  skelbia respublikinį konkursą vietos bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2020 – KELIAS Į SĖKMĘ“.

Lietuvos savivaldybės gali teikti paraiškas ir varžytis penkiose kategorijose.

Pirmoji nominacija – „Vietos bendruomenės lyderio – vadybininko“. Šiai nominacijai prašoma pateikti vietos bendruomenės arba bendruomeninės organizacijos atstovą, kurio veikloje yra geram vadybininkui būdingi planavimo, vadovavimo, organizavimo, kontrolės ir kiti bruožai.

Antroji nominacija – „Vietos bendruomenės sėkmės istorija“. Šiai nominacijai prašoma pateikti vietos bendruomenę ar vietos bendruomeninę organizaciją, kurią pastaruosius trejus metus lydėjo sėkmė.

Trečioji nominacija – „Bendruomeniškiausios seniūnijos arba savivaldybės“. Šiai nominacijai teikiamas pretendentas, kuris matavo savo bendruomeniškumą pagal Mykolo Romerio universiteto mokslininkų sukurtą indeksą.

Ketvirtoji nominacija – „ Kultūros kolektyvais garsi vietos bendruomenė“  Šiai nominacijai teikiamas pretendentas, kuris per pastaruosius trejus (3) metus džiaugėsi esančiais kultūros kolektyvais (u) ir jų veikla.

Penktoji nominacija –  „Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė“  Šiai nominacijai teikiamas pretendentas, kuris per pastaruosius 3 metus vykdė veiklą (renginius), kurie susiję su sveikos gyvensenos (fizinio aktyvumo) propagavimu.

Nominacijų nugalėtojus išrenka komisija, sudaryta iš MRU mokslininkų, SAD ministerijos ir vietos bendruomeninių organizacijų atstovų. Apdovanojimus įteikia MRU Rektorius ir SAD ministerijos Mykolo Romerio universitete.

Nominantai pristatomi „Savivaldybių žiniose“ ir MRU tinklalapyje http://bendruomeniskumas.mruni.eu

Pretendentų nominacijoms paraiškos renkamos iki 2021 balandžio 15 d. el. paštu [email protected].

Pasiteirauti galima tel. +370 687 35228.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content