SKELBIAMAS DAUGIABUČIŲ NAMŲ TERITORIJŲ TVARKYMO KONKURSAS

Informuojame, kad Eigulių seniūnijos seniūnaičių iniciatyva skelbiamas Eigulių seniūnijos Gražiausiai tvarkomų daugiabučių namų teritorijų konkursas (nuostatus rasite čia).

Konkurse gali dalyvauti visų daugiabučių namų, gražiai besitvarkančių savo teritorijas, atstovai. Konkursas vyks 2 etapais: :

I etapas – informacijos paskelbimas ir konkurso dalyvių teikimas – iki 2016 m. liepos 15 d.;

II etapas – Gražiausiai tvarkomų daugiabučių namų teritorijų apžiūra ir nugalėtojų nustatymas– 2016 m. rugpjūčio 1 d.

Gražiausiai tvarkomų daugiabučių namų teritorijų konkurso dalyviai ir nugalėtojai bus pagerbti seniūnaičių sueigoje 2016 m. rugsėjo mėn.

Kviečiame tvarkytis daugiabučių namų teritorijas ir registruotis konkursui telefonu 8 37 38 69 60 arba el. paštu [email protected].

Eigulių seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content