Šiuo metu registruotis vakcinacijai kviečiami:

Šiuo metu registruotis (su artimųjų pagalba) vakcinacijai kviečiami:

  • Senjorai (virš 65 m.);
  • Mokytojai
  • Dėstytojai
  • Abiturientai, sulaukę 18 m.
  • Jaunesni kaip 65 metai asmenys, sergantieji lėtinėmis ligomis

Registracija: Prisijungimas prie sistemos vyksta per elektroninius valdžios vartus. Jūs galite užregistruoti save ar savo artimąjį. Užsiregistravęs pacientas gaus SMS žinutę su tikslia atvykimo data, laiku bei vieta.

Vakcinavimo vieta: Kauno ledo rūmai vakcinavimo centras (Kovo 11-osios g. 26, Kaunas, greta „Girstučio” baseino).

Vakcinacijos info linija: 8 37 401 420 arba el. paštu [email protected]

Nepavykus registracijai internetu – galbūt jūsų įstaiga dar nepateikė darbuotojų sąrašų – kviečiame palaukti, šis kvietimas registruotis galios ir vėliau.

Šiuo metu turime laisvų regisracijos talonėlių:

Moderna
0
Comirnaty
0
AstraZeneca
259

https://vac.myhybridlab.com/selfregister/vaccine

Susipažinkite. Vadovaukitės.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content