Šimtas metų nuo tos dienos, kai Vaišvydavoje pradėjo veikti mokykla

 

 

Kiekvienas jubiliejus yra tarsi stotelė laiko tėkmėje duodanti galimybę atitrūkti nuo kasdienių minčių ir rūpesčių, stabtelėti ir pažvelgti į praeitį, dabartį, pagalvoti apie ateitį.

Šiais metais sukako lygiai šimtas metų nuo tos dienos, kai Vaišvydavoje pradėjo veikti mokykla. Į šventę atvyko Kauno miesto savivaldybės administracijos atstovai, buvę ir esami mokyklos vadovai, mokytojai ir mokiniai, kurie dalinosi mokyklos istorijos akimirkomis, prisiminimais.

Sveikinimų Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos bendruomenei birželio 10-osios popietę netrūko. Įsimintiname renginyje skambėjo daug sveikinimų, prisiminimų, linkėjimų. Susirinkusiuosius džiugino mokinių dainos ir šokiai.

Šventės metu buvo įteiktos padėkos mokytojams ir visai mokyklos bendruomenei.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content