Šiluma Kaune ir toliau pinga.

Šiluma Kaune ir toliau pinga: kovą šilumos kaina mažėja beveik 16 proc.

Kovo mėnesį „Kauno energijos“ klientai už suvartotą miesto šilumos kilovatvalandę mokės mažiausiai šį šildymo sezoną. Kilovatvalandės kaina kovą siekia 7,21 ct be PVM ir yra 1,35 ct žemesnė nei vasarį. Lyginant su vasariu, šiluma atpigo 15,8 proc., o lyginant su spaliu – beveik ketvirtadaliu.

Kovo mėnesio šilumos kaina Kaune – žemiausia nuo 2022-ųjų spalio, kai prasidėjo šildymo sezonas. Kainos mažėjimą lėmė atpigę šilumos gamybos ištekliai.

Ilgalaikėje perspektyvoje mažiausią arba vieną mažiausių šilumos kainų Lietuvoje lemia pastarąjį dešimtmetį sklandžiai įvykęs „Kauno energijos“ perėjimas nuo dujų prie biokuro (šiuo metu net apie 90 proc. kauniečiams tiekiamos šilumos yra pagaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių), geras pasiruošimas šildymo sezonui, sėkmingas inovacijų šilumos gamyboje ir tiekime diegimas.

Siekdama energetinės nepriklausomybės nuo iškastinio kuro ir aktyviai laikydamasi Kauno miesto žaliojo kurso bei mažindama CO2 išmetimus, įmonė gamtinių dujų vartojimą mažina ir toliau. Jau artimiausioje trejų metų perspektyvoje dujų sunaudojimas bus sumažintas perpus – iki vos 5 proc.

Bendrovė, siekdama ir toliau išlaikyti vartotojams palankiausias miesto šilumos kainas, optimizuoja įmonės veiklą, diegia inovatyvius, šilumos gamybos ir tiekimo efektyvumą didinančius sprendimus. „Kauno energija“ šilumą tiekia 122 tūkst. vartotojų ir 3,5 tūkst. komercinių objektų Kauno mieste, rajone ir Jurbarke. Bendrovė prižiūri daugiau nei 410 km besitęsiančių trasų, aktyviai investuoja į jų rekonstrukciją ir atnaujinimą. Tai padėjo ženkliai sumažinti šilumos nuostolius trasose ir sutaupyti.

„Kauno energijos“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content