Šilti namai – jaukūs kiemai! Kaunas pristato evoliuciją.

Šilti namai – jaukūs kiemai!
Kaunas pristato (R)evoliuciją.

Grupei daugiabučių nutarus atnaujinti (modernizuoti) namus, miestas savo lėšomis sutvarkys visą aplinką – nuo įvažų, šaligatvių, parkavimo vietų iki žaliųjų plotų ir laisvalaikio erdvių.

Vaikų žaidimų ir sporto aikštelės, nauji pėsčiųjų takai, daugiau apšvietimo – tik keletas privalumų didesniam gyvenimo komfortui.

Naujoji programa padės suderinti darnaus miesto vystymosi tendencijas su kauniečių poreikiais.

 

Pirmiausia urbanistai įsiklausys į gyventojų bendruomenės lūkesčius ir idėjas. Visa tai bus išgryninta kūrybinėse dirbtuvėse. Pagal tai rengiama daugiabučių namų kvartalo ir gyvenamųjų teritorijų žemės sklypų formavimo bei aplinkos sutvarkymo schema.

Tik po to – įgyvendinami pagrindiniai programos etapai: formuojami sklypai, rengiami statinių projektai, atliekami realūs tvarkymo darbai.

SVARBU! Programoje kviečiami dalyvauti tik daugiabučius atnaujinę arba pastatų renovacijos sutartis jau sudarę gyventojai.

Programos etapai

Išklausomi programoje ketinančių dalyvauti gyvenamosios vietovės bendruomenių lūkesčiai, informacija surenkama ir susisteminama.

Išanalizavus daugiabučių namų grupės situaciją ir gyventojų pateiktą informaciją, specialistai organizuoja kūrybines dirbtuves.

Pagal pateiktas pastabas rengiama daugiabučių kvartalo ir gyvenamųjų vietovių teritorijų žemės sklypų formavimo ir namų aplinkos sutvarkymo schema. Ji derinama su gyvenamosios vietovės bendruomene (reikalingas pritarimas butų ir kitų patalpų savininkų balsų dauguma).

Pastatus atnaujinę arba renovacijos sutartį pasirašę gyventojai teikia paraišką į programą (R)evoliucija ir pasirašo sutartį. Tuomet pagal patvirtintą schemą formuojamas daugiabučių namų grupės sklypas.

Rengiamas techninis projektas, numatant būsimą infrastruktūrą tvarkomoje teritorijoje: vaikų žaidimų, sporto ir laivalaikio erdvės, įvažos į kiemus, automobilių stovėjimo aikštelės, šaligatviai ir pėsčiųjų takai, želdynai, apšvietimas.

Miestas finansuoja visus aplinkos atnaujinimo ir naujų statinių bei dangų įrengimo darbus. Sveikiname, Jūs gyvenate jaukiai, šiuolaikiškai ir patogiai!

Pretenduoti į miesto paramą gali daugiabučių namų grupės/-ių butų ir kitų patalpų savininkai, kurie teisės aktų nustatyta tvarka (50 proc. +1) priims sprendimą dalyvauti programoje bei įgalios bendrojo naudojimo objektų valdytoją/-us atstovauti jų interesams tolimesniuose procesuose.

Sovietinių kvartalų transformacijos urbanistinė studija

Kodėl verta renovuoti daugiabučius?

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content