Sienos kūrinys „Šančių laikai”užbaigtas! Ateikite susipažinti su jo autoriais ir personažais!

Sienos kūrinys „Šančių laikai”užbaigtas! Ateikite susipažinti su jo autoriais ir personažais, sužinoti apie kūrinio įgyvendinimo procesą ir netikėtus nutikimus. Nepraleiskite progos laimėti viktorinoje ar panašiausio šunelio konkurse!

Šančiuose, ant Nemuno kranto, prie pat pėsčiųjų ir dviračių tako, ant pastato sienos, bus pristatytas sienos tapybos kūrinys, apjungiantis skirtingus laikmečius ir kartas. Juo džiaugtis galės visi šančiškiai ir kauniečiai taip dažnai einantys ar riedantys keliu besidriekiančiu palei Nemuną.

Sienos piešinio įgyvendintojai: šančiškė menininkė Gražvyda
Andrijauskaitė
, šančiškė iniciatyvų platformos „Šančių kioskas“ kuratorė Austėja Bliumkytė –
Padgurskienė
, profesionalus gatvės menininkas, Kauno gatvės meno festivalio Nykoka iniciatorius Tadas Šimkus, namo bendrijos pirmininkas Darius Ruzgas.

Programa: rugsėjo 30 d.
17:30 Ekskursija po Šančius su gide Rolanda Girskiene. Susitikimo vieta – stotelė „Šančių poliklinika”, finišas – sienos tapyba „Šančių laikai”.
18:30 Autorių ir organizatorių pasakojimai bei veikėjų istorijos.
19:00 Viktorina apie Šančius. Laimėtojų laukia prizai!

KONKURSAS
Panašiausio šuniuko rinkimai! Kviečiame į renginį atvykti su keturkojais. Jei jūsų šuo primena esantį piešinyje, dalyvaukite konkurse ir laimėkite prizą!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content