Šeštadienį Eiguliuose Kaune – atviras alternatyvios elektroninės muzikos renginys „Ausų Mūša“

Rugsėjo 17 dieną, šeštadienį, nuo 19 val. Čečėnijos aikštė Kauno Eigulių rajone atgis nuo naujų garsų – čia skambės alternatyvinės ir elektroninės muzikos koncertų serijos “Ausų mūša” muzika. Įėjimas į atviroje erdvėje vyksiantį renginį – nemokamas.

„Šio renginio šūkis –„ Retrospektyvūs garsai retrospektyvioje vietoje“. Ką jis reiškia? Kalniečiuose vis dar perdėtai jaučiamas „Buto“, kaip po bendruomenės pagrindinės dedamosios dalies vaidmuo. Žmonės vienas kito klausia – „Kuriame bute gyveni? Kelių kambarių butas? Ar brangus tavo buto šildymas?“ -, sako renginio organizatorius Algimantas Kvecys. „Tačiau galima nuo Buto eiti prie Laiptinės, nuo Laiptinių prie Daugiabučio, nuo Daugiabučių namų prie Kvartalų, nuo Kvartalų prie Rajono. „Ausų Mūša“ – tai renginys, vykstantis nostalgiškose Čečėnijos prieigose ir primenantis apie „nuo Buto iki Rajono“ ryšių matricą“.

Koncertą atidarys šiais metais albumą „Results May Vary“ išleidęs  dub techno ir downtempo muziką tyrinėjantis kaunietis „Soma Happiens“. Ilgą laiką  tik studijoje muzikavęs „Soma Happiens“ būtent „Ausų mūšai“ ruošia pirmąjį gyvą pasirodymą.

Aštuoniasdešimtuosius primenančių elektronikos garsų jūrą pažers atlikėja iš Vilniaus „Rūta Mur“, kurios. Tokio pasitikėjimo savimi ant scenos galėtų pavydėti ne vienas jaunas muzikos atlikėjas. Juk nuo seno žinoma, kad tvirtas charakteris – svarus argumentas kasdieniame miegamųjų daugiabučių namų gyvenime.

Bene radikaliausias „Ausų Mūšos“ svečias – puikiai sostinės alternatyvios muzikos scenai pažįstamas atlikėjas „Noise Ladder“, kuris savo „garso sieną“ pristatys  ir Kaune,  Čečėnijos aikštėje. O elektroninės muzikos koncertą uždarys atlikėjas, apie kurį daug dar nėra žinoma – kaunietis „Kojos Sopa“. Organizatoriai juokauja, kad juos pasiekė tik kelios nuogirdos, kad po jo koncerto susirinkusiems tikrai „sopės kojos“.

Audiovizualinis ciklas „Ausų Mūša“ startavo pernai bene pačiame paslaptingiausiame Lietuvos miestelyje – Mosėdyje, kur jo inauguracijoje grojo MOTIONNO, vilnietis Number Eleven ir vienas Lietuvos alternatyvinės elektroninės scenos lyderių – Girių Dvasios.

Pasak organizatorių, planuojama, kad  „Ausų Mūša“ nuo kitų metų bus kelis kartus per metus neeilinėse Lietuvos vietose vykstantis alternatyvios elektronikos renginys.

Daugiau informacijos – Algimantas Kvecys, [email protected], +370 699 05054

„Ausų mūšos“ puslapis „Facebook“https://www.facebook.com/events/1108788719199223/

Atlikėjų muzikos galite paklausyti:

Soma Happienshttps://soundcloud.com/soma_happiens
Rūta Mur  /  MUR® – https://soundcloud.com/rutamur
Noise Ladderhttp://www.noiseladder.com/
Kojos Sopahttps://soundcloud.com/kojosopa
MOTIONNO – https://soundcloud.com/motionno

AusųMūšaVol2_Kaunas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content