Senjorų vakaronė

Šv. Mato gimnazijos salėje spalio mėn. 16 d. į linksmą popietę, skirtą Senjorų mėnesiui paminėt, rinkosi Panemunės ir Dainavos seniūnijos senjorai.

Šmaikščioji ilgametė „Grok, Jurgeli“ šeimininkė Stefa Navardaitienė linksmino susirinkusius, smuikininkas Povilas Grigas suvirpino širdis skambia smuiko melodija, jaunystės dainas dainavo tautinės muzikos ansamblis ,,Sūduva“.

Susirinkusius senjorus pasveikino LRS narys profesorius Aurelijus Veryga, Panemunės seniūnė Rasina Žolynienė, Kauno m. savivaldybės senjorų tarybos pirmininkas Gediminas Žemaitis, bendruomenės centro ,,Draugystė“ pirmininkė Danutė Macenkaitė, Kauno bendruomenės centro ,,Nemuno krantai“ pirmininkė Rūta Zabielienė ir kiti. Senjorai buvo apdovanoti dovanėlėmis, atšvaitais, vaišinami arbata ir saldumynais.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content