Senjorai kviečiami į į nemokamus mankštos ir šokių užsiėmimus

Mieli Kauno senjorai,

NVO Socialinių inovacijų fondas kviečia Jus registruotis į nemokamus mankštos ir šokių užsiėmimus įvairiose Kauno seniūnijose. Pasinaudokite galimybe su trenerių pagalba pradėti šokti ir mankštintis. Užsiėmimai skirti padėti pagerinti Jūsų bendrą savijautą ir linksmai praleisti laiką!

Renkame iš 15 asmenų sudarytas fizinio aktyvumo grupes. Užsiregistravusiems į veiklas grupės nariams užsiėmimai vyks du kartus per savaitę: po vieną šokių ir vieną mankštos užsiėmimą. Iš viso per metus vienai grupei numatomi 64 užsiėmimai.

Šiuo metu kviečiame Šančių, Panemunės, Petrašiūnų, Girstučio, Dainavos, Kalniečių, Vilijampolės, Šilainių gyventojus.

Fizinio aktyvumo veiklos bus vedamos nuotoliniu būdu tol, kol bus atšaukti karantino ribojimai. Po to šokiai ir mankštos vyks arčiau Jūsų namų!

Registruotis ir pasiteirauti dėl užsiėmimų galite šiuo paštu: [email protected] arba rašydami žinutes į mūsų Facebook puslapį – https://sportas.lpf.lt. Maloniai kviečiame susisiekti.

Kreipdamiesi į mus parašykite savo elektroninį paštą arba telefono numerį ir seniūniją, kurioje gyvenate.

Užsiėmimai senjorams vyks nemokamai!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content