Seniūnaičių sueigos metu pristatytas Panemunės seniūnijos 2024 m.  veiklos planas

Šių metų kovo 7 d. Panemunės seniūnijoje vyko Panemunės seniūnijos seniūnaičių sueiga, kurios metu buvo  pristatytas Panemunės seniūnijos 2024 m.  veiklos planas.

Bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė pristatė 2023 m. veiklos ataskaitą, pristatė informaciją apie FOCUS grupės situacijų prevencijos organizavimą ir Panemunės seniūnijoje gyventojų apklausos būdu išreitinguotų problemų sprendimą.

Seniūnaičiai prisijungė prie Focus grupės, vykdančios situacijų prevenciją,  veiklos ir aktyviai aptarė gyventojų įvardintas problemas.

Kauno m. Nemuno PK II skyriaus vyriausiasis tyrėjas Darius Brazinskas pristatė Kauno Nemuno PK 2023 metų veiklą,  kriminogeninę situaciją Panemunės mikrorajone, informavo, kad šiuo metu ypač aktyviai vyksta sukčiavimas ir apgavystės internetinėje erdvėje siekiant išvilioti pinigus ir ragino pilečius būti atidiems. Taip pat   kvietė gyventojus savo darbais prisidėti prie saugios gyvenamosios aplinkos kūrimo – nuo pačių gyventojų aktyvumo ir nepakantumo teisės pažeidimams priklauso žmonių gyvenimo kokybė, bendruomenės saugumas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content