Seniūnai susitiko su policijos komisariato pareigūnais

Rugsėjo 30 d. Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės PK viršininkas Giedrius Klimavičius pakvietė  Panemunės, Petrašiūnų ir Šančių seniūnijos  seniūnus į susitikimą.

Susitikime dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų viršininkė Agnė Greblikaitė, bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė. Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs seniūnijos bendruomenės saugumo klausimai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content