Sekisai Takemae kaligrafijos parodos atidarymas Kauno Sigiharos namuose

Š.m. birželio 7 d. Kauno Sigiharos namuose (Vaižganto g. 3) buvo atidaryta Sekisai Takemae kaligrafijos paroda.

Sekisai Takemae yra Japonijos kaligrafijos meno instituto ekspertas, Tokijo kaligrafijos parodų ekspertų grupės narys, Sesshu tarptautinės meno organizacijos narys, Menininkų už taiką pasaulyje asociacijos narys, Ispanijos Nacionalinio Prado muziejaus fondo narys. Šis menininkas ne kartą yra apdovanotas įvairiose parodose tiek Japonijoje, tiek užsienio šalyse. Sekisai Takemae darbai pristatyti daugelyje parodų įvairiose šalyse. Šis žmogus yra išrinktas kaip vienas iš žymiausių 36 kaligrafų per 100 metų.

Parodos atidarymo metu menininkas Sekisai Takemae papasakojo apie kaligrafijos meną, apie šio meno specifiką ir reikšmę. Vyko kaligrafijos dirbtuvėlės, kurių metu pats Sekisai Takemae mokino visus dalyvavusius kaligrafijos meno paslapčių.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content