Šeimų šventė Aleksote

Praėjusi sekmadienį buvo labai iškilmingai paminėta šeimų šventė ir Tėvo diena Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčioje ir šventoriuje. Aleksoto Šv.Kazimiero parapijos klebonas Valius Zubavičius,Aleksoto seniūnija, Aleksoto bendruomenės centras pakvietė visas Aleksoto parapijos šeimas į Šv.Kazimiero bažnyčioje vykusias mišias, kurių metu buvo palaiminti visi tėveliai, vaikučiai ir visos į šventę susirinkusios šeimos.

Po mišių visi šventės dalyviai buvo pakviesti į šventorių, kuriame vyko malonūs pašnekesiai prie suneštinių vaišių. Šventės metu koncertavo Aleksoto mokyklų ir darželių auklėtiniai, VDU Muzikos akademijos studentai ir dėstytojai, vyko įvairūs žaidimai vaikams.

Ačiū visiems, kurie atvyko ir dalyvavo šioje gražioje šventėje.

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content