Saviizoliacijoje esantiems rinkėjams – speciali balsavimo vieta Kaune

Pirmadienį prasideda išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture. Saviizoliacijoje esantys rinkėjai gali balsuoti specialiai jiems paruoštoje mobilioje balsavimo vietoje Aleksoto inovacijų pramonės parke, greta Europos prospekto. Įvažiavimas – ties Europos prospekto 67-uoju numeriu pažymėtu pastatu, sukti dešinėn į naujai išasfaltuotą kelią. Atvykstant Europos prospektu pasitiks specialūs ženklai „Išankstinio balsavimo vieta“, nurodantys važiavimo kryptį. Įvažiavimas pažymėtas didelėmis nuorodomis. Atidavę balsą, vairuotojai turės vykti tiesiai, Lakūnų plento link ir išvažiuoti iš teritorijos. Sukdami kairėn, jie pasieks Veiverių gatvę, o važiuodami į dešinę – J. Bakanausko gatvę arba grįš į Europos prospektą.

Rinkėjai į išankstinio balsavimo vietas, skirtas išimtinai saviizoliacijoje esantiems žmonėms, atvyksta savo transportu.

Savo valią išankstiniame balsavime spalio 19-22 dienomis rinkėjai galės išreikšti neišlipdami iš automobilio nuo 7.00.iki 20.00 val.

Išankstinės registracijos nėra – reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, savo rašiklį ir dėvėti nosį bei burną dengiančią kaukę.

Saviizoliacijoje esantiems rinkėjams, grįžusiems iš užsienio arba turėjusiems artimą kontaktą su COVID-19 sergančiais asmenimis, bus suteiktas leidimas iki 2 valandų palikti namus dėl galimybės atvykti į specialiai jiems skirtą išankstinio balsavimo vietą.

Į specialų punktą rekomenduojama vykti asmenims po vieną. Jeigu atvyktų dviese, principas išliktų toks pat, koks jau buvo išmėgintas Vilniuje: antrajam rinkėjui, sėdinčiam keleivio vietoje, reikėtų išlipti iš automobilio ir balsuoti šalia pastatytoje balsavimo kabinoje.

Atvykus balsuoti, rinkimų komisijos narys nustatys rinkėjo tapatybę, pasirašytinai išduos jam balsavimo dokumentus, o rinkėjas, būdamas savo transporto priemonėje, užpildys balsavimo biuletenį, įdės jį į vokus, užklijuos ir grąžins rinkimų komisijos nariui.

Atvykstant į šias balsavimo vietas rinkėjo deklaruota gyvenamoji vieta nebus svarbi.

Saviizoliacijoje esantys rinkėjai, neturintys galimybės balsuoti iš anksto, savo pilietinę valią išreikšti galės ir balsuodami namuose. Prašymai balsuoti namuose registruojami skambinant trumpuoju informacijos apie rinkimus teikimo numeriu 1855 arba užpildžius specialią prašymo formą bei atsiuntus ją el. paštu [email protected].

Registruojantis balsavimui namuose būtina pateikti tikslius asmens ir buvimo saviizoliacijoje vietos duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, tikslų saviizoliacijos adresą bei savo telefono numerį.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content