SAVANORIAVIMAS PROGRAMOJE ,,SVEIKAS ATLETAS‘‘ TARPTAUTINĖJE SPECIALIOJOJE OLIMPIADOJE

Renkami savanoriai tarptautinei Specialiosios olimpiados ,,Sveiko atleto‘‘ programai (tai medicininė programa, skirta testuoti sutrikusio intelekto sportininkus).

Savanorių mokymai   vyks gegužės 22 d. (antradienį) 14.30–16.30 val. Lietuvos sporto universiteto (LSU) Centrinių rūmų 215 auditorijoje. Bus teorinė ir praktinė dalis (turėti sportinę ar patogią aprangą). Bus mokoma vykdyti specialius fizinės būklės testus, matuoti ir įvertinti kai kurių sąnarių lankstumą.

Testavimas vyks Kaune 2018 m. birželio 28 d. Specialiosios olimpiados tarptautinių futbolo varžybų metu. Jo metu labai praturtinsite savo bendravimo patirtį, bendravimo, organizavimo  ir bendradarbiavimo  kompetencijas, įtvirtinsite testavimo įgūdžius, įgysite naujų draugų. Savanoriai bus apdovanoti renginio marškinėliais, pamaitinti. Po renginio bus išduodami tarptautiniai sertifikatai.

Prašome registruotis seminarui iki gegužės 18 d. vienu iš 3 būdų:

  1. skambinti tel. (837) 302642
  2. užeiti į LSU CR 112 kabinetą
  3. užpildyti anketą paspaudus nuorodą:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=s4NfKyChPUCH6onjSR2HPEk7fFQ629JPnveUJWxTSaRUQkNQREg3RkI3OVRXS0JNTzNSTlZWQjBYUC4u

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content