Sausio 13-osios 25 – ųjų metinų paminėjimas

Sausio 13-osios 25 – ųjų metinų paminėjimas

                              Tito Masiulio jaunimo mokykloje

Panaudojus Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšas, Tito Masiulio jaunimo mokykloje buvo įgyvendintas projektas “GRAŽŪS DARBAI IR INICIATYVOS – SAUSIO 13-osios ATMINIMO AUKURUI“.

Projekto dalyviai, mokytojai ir mokiniai piešė Sausio 13-osios tematika, iš savo piešinių pagamino didžiulį plakatą, skirtą žuvusiems už Lietuvos laisvę, keramikai iš molio išdiegė Sausio 13-osios atminimui – medalius ir kitus įvairius gaminius, tautodailininkai išaudė Sausio 13-osios atminimui juostą, mažas juosteles, iš medžio pagamintomis žvakidėmis ir kitiais kūrybiniais dirbiniais prisidėjo prie Laisvės gynėjų dienos paminėjimo.

Žuvusiųjų pagerbimas prasidėjo 2016-01-13 d. 8.00 valandą dešimčiai minučių uždegant languose atminimo žvakutes.

Iškilmingame minėjime dalyvavo Tito Masiulio sesuo Vilija, Kauno miesto tarybos narys Andrius Kupčinskas, Bermudų seniūnaitijos bendruomenės nariai, Tito Masiulio jaunimo mokyklos bendruomenė ir moksleiviai.

Minėjimo dalyvius pasveikino Kauno miesto tarybos narys Andrius Kupčinskas, Tito Masiulio sesuo Vilija , seniūnaitė Nijolė Ragauskienė, įspūdžiais iš 1991 metų sausio 13-osios nakties, organizuojant svarbių Kauno miesto objektų gynybą, pasidalino buvęs Kauno miesto tarybos narys Antanas Balutis

Susirinkusieji apžiūrėjo mokinių darbų parodą, skirtą LAISVĖS kovos atminimui, Tito Masiulio mamos Vitalijos Krivickienės skiautinių parodą, deklamavo eiles, dainavo. Mokyklos bendruomenė dalyvavo Šventiniame bėgime.

Buvo apdovanoti, darbų, skirtų SAUSIO 13-osios ATMINIMO AUKURUI, autoriai-moksleiviai ir Šventinio bėgimo nugalėtojai.

Bermudų seniūnaitė Nijolė Ragauskienė Padėkas įteikė Tito Masiulio mokyklos direktoriui Egodijui Mikalajūnui, pavaduotojai Genutei Valienei, mokyklos mokytojams: Ligitai Marcinkevičienei, Jolantai Janutienei, Eglei Bieliūnienei, Jūratei Naginionytei, Valentinui Ivanauskui už bendradarbiavimą Vietos bendruomenių savivaldos 2015 metų Programoje, Vaikų ir jaunimo asmeninių bei socialinių gebėjimų ugdymo projekte „GRAŽŪS DARBAI IR INICIATYVOS – SAUSIO 13-osios ATMINIMO AUKURUI“.

Mokyklos bendruomenės atstovai, mokiniai aplankė Tito Masiulio kapą Petrašiūnų kapinėse.

Tegul nauji siekiai ir graži partnerystė įrašo naujus puslapius į mokyklos, seniūnijos ir į mūsų miesto-Kauno istoriją.

Dainavos seniūnijos Bermudų seniūnaitė

Nijolė Ragauskienė

nuotrauka S - 14

Nuotrauka S-15

Nuotraukos S - 13

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content