Saugu, kai patruliuojama kartu!

Vykdant programą “Saugi Kauno apskritis” ir pasitelkiant kuo daugiau visuomenės narių į saugios  gyvenamosios aplinkos kūrimą, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai,  organizavo prevencinį reidą- patruliavimą, Aleksote. Į jį įsitraukė ir vietos savivaldos atstovai- seniūnė L. Navickienė, seniūnaitės R. Jonaitienė ir G. Baliūnienė,  „Santarvės“ bendruomenės pirmininkas B. Palubinskas, policijos rėmėjai. Patruliuota buvo, net dviem policijos pareigūnų ir bendruomenės ekipažais, po Aleksoto problemines vietas. Aplankyti Naugardiškių ir Antanavos parkai, bendrauta su vietos gyventojais, lankytasi jaunimo susibūrimo vietose, švietimo įstaigų, stovėjimo aikštelių, degalinių prieigose.

Patruliavimo metu lankytasi pas gyventojus, kurie konsultuoti jiems aktualiais klausimais. Vykdant reidą, keletas asmenų įspėti dėl Kelių eismo taisyklių nesilaikymo, vienam piliečiui surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas už kelio ženklų reikalavimų nesilaikymą, žmonių vežimo ir Kelių eismo taisyklių pažeidimą (LR ATPK 1241 str.).

image-af12455788fb5b19bd0dde425d00965998ce838c5a75ce883638e30a7da36a77-Vsumazinta

 

Kauno VPK informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content