„SAUGIOS IR ŠVIESIOS PERĖJOS 2016“

Praėjusiais metais ši „Rytojaus Lietuva“ vykdyta akcija, kartu padedant Kauno miesto savivaldybei, Kauno kelių policijai bei UAB „Eismo juosta”, buvo sėkminga ir susilaukė daug dėmesio.

Šiais metais su visų Jūsų pagalba bandysime tai pakartoti Kaune bei įgyvendinti Šiauliuose!!

Akcijos tikslas – atkreipti vairuotojų ir pėsčiųjų dėmesį į pavojus kylančius Kauno miesto gatvėse.
Siekiame paskatinti saugotis ir saugoti kitus!

Akcijos etapai:
1. etapas – pasirinktos 55 perėjos Kaune ir 15 Šiauliuose (pasirinkimo kriterijai – labiausiai pravažiuojamos, mažiausiai apšviestos, daugiausiai aukų turėjusios, kt.).
2. etapas – Pasirinktose perėjose 2016.11.28 nuo 16:30 val. bus uždegamos žvakes, simbolizuojančias tragiškus eismo įvykius keliuose, kuomet žūsta nekalti žmonės.
3. etapas – Prie kiekvienos perėjos budės jaunimo asociacijos „Rytojaus Lietuva“ atstovai bei Kauno kelių policijos pareigūnai, rėmėjai, o taip pat norintys įsitraukti Kauno miesto gyventojai. Analogiškai akcija bus įgyvendinama Šiauliuose bendradarbiaujant su Šiaulių kelių policijos pareigūnais, rėmėjais. Jaunimo atstovas/Kauno miesto gyventojas ir policijos pareigūnas stovės skirtingose pėsčiųjų perėjos pusėse.
4. etapas – Akcijos rengėjai/dalyviai dalins šviesą atspindinčius atšvaitus pėstiesiems ir ragins būti atsargesniais.
5. etapas – žvakės bus pašalinamos akcijos organizatorių tą patį vakarą arba aplinką tvarkančių organizacijų kitą rytą.
Akcijos trukmė: apie 2 valandas.

Akcijos data: 2016.11.28 (pirmadienis) 16:30 val. – 18:30 val.

Pėsčiųjų perėjos Šančių seniūnijoje :
Juozapavičiaus pr. 17;
Juozapavičiaus pr. 55;
Juozapavičiaus pr. 114.

Norite prisijungti ir Jūs?

Registruokitės adresu : goo.gl/5aNAEv arba skambinkite telefonu +37067856585 (Kaunas)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content