SAUGI KAIMYNYSTĖ

Mus supančios aplinkos saugumas turėtų būti aktualus kiekvienam piliečiui, nes vien tik seniūnijos ar policijos veiklos, užtikrinant gyventojų saugumą, nepakanka. Labai svarbi pilietinė iniciatyva, noras dirbti iš vien su savivaldos bei teisėsaugos institucijomis, kaimynais, bendruomene, labai svarbus kiekvieno gyventojo indėlis į saugios gyvenamosios aplinkos kūrimą.

Dainavos seniūnijos teritorijoje Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai A. Malajevienė  ir E. Pliokštys organizavo V. Krėvės pr. 5 namų (19; 21; 23; 25; 27) gyventojų susitikimą. Šio susitikimo metu buvo pristatyta saugios kaimynystės idėja.

2018-11-26 buvo pasirašyti susitarimai dėl saugios kaimynystės. Susitarimus pasirašė: Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato viršininkas Stanislovas Zaikinas, Dainavos seniūnijos seniūnė Elena Skirmantienė,  V. Krėvės pr. 19; 21; 23; 25; 27 namų Saugios kaimynystės grupių koordinatoriais.

„Matome, kad šie žmonės tikrai pasiruošę dirbti kartu, yra veiklūs ir atsakingi. Tikimės, kad drauge sukursime aplinką, kurioje saugu ir gera gyventi“, – sakė pareigūnai.

Tikimės gyventojų pilietinės iniciatyvos ir noro dirbti išvien su savivaldos bei teisėsaugos institucijomis, kaimynais, bendruomene, todėl kviečiame burtis į saugios kaimynystės grupes.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content