Saugi kaimynystė – pirmas žingsnis link saugios aplinkos kūrimo

Gavus kvietimą iš aktyvaus F. Vaitkaus gatvės gyventojo sudalyvauti susirinkime į kurį jis pats ir sukvietė kaimynus, siekiant plačiau sužinoti apie saugių kaimynysčių grupių naudą, iškart ir buvo sureaguota. Aleksoto bendruomenės pareigūnė Jovita Juršytė pristatė saugių kaimynysčių grupių idėją, jų teikiamą naudą, bendradarbiavimo mechanizmą, susitarimo šalių funkcijas ir tikslus.

Pareigūnė J. Juršytė pristatė ir kitus turto apsaugos būdus, ragino būti budriems ir neįsivelti  į telefoninių sukčių apgaulės atvejus, pasidalino jau veikiančių saugių kaimynysčių grupių  gerąją praktika, trumpai supažindino su policijoje vykdomomis reformomis ir nauju darbo veiklos modeliu.

Susitikimo metu gyventojai išsakė aktualias problemas, tai kas kelia jiems susirūpinimą,  kur kreiptis vienu ar kitu klausimu, norint rasti  tinkamus sprendimų būdus. Pastebėjus, kad juos vienija bendri tikslai ir interesai, buvo nutarta kurti saugios kaimynystės grupę.

Š. m. birželio 30 d. Aleksoto seniūnijoje buvo pasirašytas saugios kaimynystės grupės susitarimas, kurį pasirašė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas, atliekantis viršininko funkcijas Artūras Jusas, Kauno miesto savivaldybės administracijos filialo Aleksoto seniūnijos seniūnė Liukrecija Navickienė, saugios kaimynystės grupės koordinatorius Rūtenis Lapė.  Po susitarimo pasirašymo iškart buvo aptartos darbo veiklos kryptys ir organizaciniai klausimai saugios aplinkos kūrimui F. Vaitkaus gatvėje.

Susitikimo metu, Aleksoto seniūnė padėkojo ir įteikė padėką bendruomenės pareigūnei Jovitai Juršytei už nuoširdų darbą Aleksoto bendruomenės labui, siekiant užtikrinti saugią, švarią ir kaimynišką bendruomenę. Nuo liepos mėnesio, pareigūnė laimėjusi atranką į aukštesnes pareigas, darbuosis Žaliakalnio policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje (Žaliakalnio ir Eigulių seniūnijos).

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content