Šančių seniūnijos vaikų išvyka į spektaklį ,,Trolių kalėdinis festivalis“

Šančių seniūnija įgyvendino Šančių seniūnijos vaikų iš šeimų, kurios susiduria su nepritekliumi ar sunkumais, išvyką į kalėdinį spektaklį  ,,Trolių kalėdinis festivalis“. Vaikai stebėjo nuotaikingą spektaklį, žaidė, šoko su Kalėdų seneliu ir jo pagalbininkais, o vėliau buvo pradžiuginti dovanėlėmis!

Dėkojame UAB ,,Kautra“, skyrusiai autobusą vaikų kelionei, taip pat Kauno miesto socialinių paslaugų centro darbuotojoms Editai Vaičiulienei ir Sigitai Spetylaitei padėjusioms organizuoti šią nuostabią akciją.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content