Šančių seniūnijos gyventojų dėmesiui!

Kauno miesto savivaldybės administracijos filialas Šančių seniūnija nuo pirmadienio, gegužės 18 dienos, atnaujina lankytojų aptarnavimą.

Prioriteto tvarka lankytojai įstaigoje bus aptarnaujami nuotoliniu būdu, tačiau jei tai neįmanoma ar nepatogu kauniečiui, jie jau galės atvykti į įstaigą.

Asmenys Kauno miesto savivaldybės administracijoje bus aptarnaujami vadovaujantis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. spendimu Nr. V–1118.

Kadangi bus ribojamas vienu metu aptarnaujamų lankytojų skaičius, lankytojams bus sudaryta galimybė pasiskambinus telefonu iš anksto informuoti apie planuojamą atvykimo laiką ir jį rezervuoti.

Atvykę į seniūniją rezervuotu laiku, asmenys bus aptarnaujami su apsauginėmis kaukėmis.

Telefonai išankstinei registracijai:

Socialinių išmokų ir kompensacijų klausimais – (8 37) 34 04 52.

Gyvenamosios vietos deklaravimo klausimais – (8 37) 34 18 61.

Seniūnijos veiklos klausimais – (8 37) 34 20 72.

Socialinio darbo organizatorė (dėl maisto paketų) – (8 674) 96523.

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content