Šančių seniūnijoje eksponuojama Janinos Audros Toleikytės – Fiserienės tapybos darbų paroda „Tapyti – tai gyventi“

Šančių seniūnijoje vyksta tapytojos Janinos Audros Toleikytės – Fiserienės personalinė tapybos darbų paroda „Tapyti – tai gyventi“.

Tapytoja gyvena ir kuria Kaune. Ji tautodailininkų sąjungos narė, nuo 2018 m. bendradarbiauja su VŠĮ „Gabrielės meno galerija“. Menininkė dalyvauja tapytojo Gintaro Zubrio rengiamuose pleneruose bei grupinėse parodose. Ji sudalyvavusi apie 15-oje grupinių ir personalinių parodų. Nuo 2019 m. menininkė dalyvauja tarptautiniame projekte „Kūrybiška Europa sienų menas“. Tapytojos pagrindinis žanras peizažas. Peizažo žanrą kartais papildo žmonės, gyvūnai. Tapytoja Janina Audra Toleikytė – Fiserienė yra realistinės tapybos atstovė. Savo gamtos peizažuose suteikia paslaptingumo jausmą, nevengia ryškių, įdomių spalvų ir formų peizažo žanre. Gana fotorealistiniai, tačiau ir simbolizuoti gamtos vaizdai nukelia žiūrovą į kitą realybę, įprasminant gamtos grožį, kuriant  neatsiejamą gamtos ir žmogaus ryšį. Tapytojos darbai žavi savo precizika, atlikimo maniera ir laiko nepaliesto gamtos peizažo idiline romantizacija bei kviečia atsigręžti, apsidairyti, pamatyti ir pajusti gamtos grožį ir pilnatvę.

Paroda veiks iki 2022 m. vasario 28 d.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content