Šančių seniūnijoje Algirdo Pupkevičiaus autorinė paroda „ŠOKIS“

Fotomenininkas Algirdas Pupkevičius gimė ir augo Kaune. Fotografija susidomėjo dar mokykloje. Studijuodamas – fotografavo kurso draugus, gamtą, jos reiškinius.

Atgimimo laikas įamžino įvairius Sąjūdžio renginius, kūrė Roko maršo fotografijų seriją.

Autoriaus didžiausias ir mieliausias projektas Šokio fotografijų serija, pareikalavusi bene dešimtmečio pagauti ir vaizdu išreikšti Šokio Judesį, Plastiką ir Energiją.

Pasak autoriaus, Šokis – sakralus pirmapradis ritualas, kurio metu nusilenkiama Judesio, Formos ir Kūno Grožio harmonijai.

Paroda veiks nuo 2022-01-28 iki 2022-04-01.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content