Šančių Paradas „Kėdė”

KVIEČIAME JUNGTIS
Šančių paradas „Kėdė“ 2017 m. rugsėjo mėn. 16 d.

Šančių paradas „Kėdė“ – tai šančiečių kvietimas visoms miesto bendruomenėms išeiti į pagrindinę Šančių gatvę – Juozapavičiaus
prospektą – ir kartu švęsti bendrystę.

Kėdė – tai asmeninė erdvė, kurią išnešus į lauką atveriame savo gyvenimą kitiems ir tampame viešos miesto kultūros dalimi. Tad kartu su savimi pasiėmę kėdę susitikime Šančiuose ir sukurkime mūsų miesto paradą.

Dalyvaukite parado kūrime ir tapkite įsimintino įvykio dalimi.
Jūsų laukia smagi ir kūrybiška veikla, kurios metu kursime, bendrausime, šoksime, dainuosime ir grosime.
Šančių bendruomenės nariai padės jums pasigaminti kaukes, kostiumus, būgnus ir plakatus, pamokys kaip ritmiškai judėti grupėje ir mušti būgnus.

Junkitės prie parado kūrėjų ir susisiekite
el. paštu: [email protected];
tel.: 865624622.

Organizatorius – Žemųjų Šančių bendruomenė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content