Šančių festivalis – „Ateik savas“ I Joninės @ P.A.R.A.K.A.S

ŠANČIUOSE BŪSI SAVAS!

Birželio 23­-24 dienomis, Šančiai,  lankytojų dėmesį supančios įtraukiančia kultūrine programa: trumpiausią metų naktį trypsim Joninėse P.A.R.A.K.E, tyrinėsim Šančių užkaborius ekskursijose, keliausime laiku restorane „Kastytis“ ir nersim į kūrybinį vyksmą kareivinėse.

Birželio 23 diena I Sutartinės Joninės P.A.R.A.K.A.S, adresas Prancūzų g. 2, Kaunas.

Buvęs parako sandėlis nuo 2018 metų sproginėja kūryba ir bendryste!

Nauja kultūros erdvė senojoje Kauno tvirtovėje kasmet kviečia į jau tradicija tapusias, tačiau visai netradicines Jonines!

Trumpiausios nakties programa:

  • 19.30 val. ­- Pasitikimas su laužu ir tautinio meno ansambliu „Ratelinis”.
  • 20.30 val. – Soprano, elektronikos ir šokio sintezė „Burtažodžiai”.
  • 22.00 val. ­- „ItWasUs” koncertas.
  • 23.00 val. ­- „Arklio galia” koncertas.
  • 00.00 val. ­- Į naują dieną palydės ugnies skulptūros įžiebimas.

Alkanas neliksi, skanauti kvies čia įsikūręs maisto furgonas, o ir pats galėsi išsikepti, ką atsinešęs, bus laužas, kuriame kepsim zefyrus ir dešreles, bei grill zona, į kurią kviesim atsinešti nešiojamą grilinę ir galėsime piknikauti.

Viso renginio metu vyks kūrybinės dirbtuvėlės, o į P.A.R.A.K.A.S vidų užklysti vilios Baziliskų instaliacija ir Kauno kultūros centro projekto „Skambantys raštai” instaliacija.

Renginio metu ledo skulptorius Jomantas Padgurskas, kurs specialią skulptūrą.

Daugiau informacijos:

https://kultura.kaunas.lt/en/events/view/sanciu-festivalis-ateik-savas-i-ekskursijos-ir-kastytis/9238

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content