Kauno miesto savivaldybė kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų , pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn

Šiuo atveju:

Garažas, paskirtis – garažų, prie Prancūzų g. 88, Kaune.

Asmenis, turinčius teisių į šiuos statinius, prašome iki 2016 m. birželio 4 d. kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Turto skyrių ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime minimus statinius adresu: J. Gruodžio g. 9, 44293, Kaunas, IIa. 310 kab.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

zemel88

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content