Sakralinės muzikos festivalis „Dėkoju mamai ir Marijai 2024“

Gegužės mėnesį Kauno Antano Paduviečio bažnyčioje vyko Kauno miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių bei 14 klasių sakralinės muzikos festivalis „Dėkoju mamai ir Marijai 2024“. Festivalį organizavo  Kauno lopšelis-darželis „Rokutis’ su Kauno lopšeliu-darželiu „Girstutis“. Festivalio tikslas puoselėti, populiarinti giesmių ir dainų mamai atlikimą, ugdyti krikščioniškąsias vertybes, meilę, gėrį, tikėjimą.

Festivalyje dalyvavo vokaliniai ansambliai ir solistai iš šešiolikos ugdymo įstaigų. Iš viso dayvavo 76  dalyviai.

Festivalį dalyviai pradėjo bendra giesme „O Marija mylima“. Susirinkusiuosius pasveikino šio festivalio sumanytoja Julija Bakūnaitė, bažnyčios klebonas Evaldas Vitulskis. Sakralioje erdvėje skambantys nuoširdūs vaikų balsai, giesmių ir dainų žodžiai virpino klausytojų širdis.

Festivalio pabaigoje Panemunės vyriausioji specialistė, atliekanti seniūno funkcijas, Loreta Knėpienė kolektyvus bei organizatorius apdovanojo gėlėmis ir padėkos raštais.

Vaikams buvo įteiktos saldžios dovanėlės. O festivalio organizatoriai iš mokytojų ir tėvelių sulaukė daug padėkų už puikiai suorganizuotą renginį.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content