Rytinės mankštos Draugystės parke

Rytinės mankštos Draugystės parke
Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį senjorai rinkosi i Draugystės parką rytinei mankštai. Mankštų organizatorė ir vedėja – Kauno pilietinės bendruomenės centro „Dainava“ narė Valė Magdalena Kleizienė. 2011-tais metais bendruomenėje buvo įkurtas sveikatingumo klubas, kuris veikia iki šiandien.
2015-tais metais iš LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skirtų lėšų buvo įsigytas sporto inventorius, kuriuo naudojasi sporto ir sveiko gyvenimo entuziastės – Draugystės parko lankytojos.
Kviečiame ir Jus pasimankštinti!

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content