Rytas su Seneliu Kalėda. Mainytuvės, dirbtuvės ir šventinė arbata

Kviečiame Panemunės bendruomenę ir visus kauniečius su mažaisiais pas mus į Kūrybos namus „K.I.N.A.S. į svečius (Vaidoto g. 26).

Šeštadienį, gruodžio 18 d., 10 val. lauksime  Kūrybos namuose „K.I.N.A.S. Pažinkime vieni kitus, ateikime pasisveikinti, išgerti kvapnios arbatos, mažuosius aplankys senelis Kalėda.

 

Renginio metu vyks:

– Vaikiškų žaislų ir kitų mielų daikčiukų mainytuvės 10 – 14 val. (kol vaikučiai darys atvirukus, mamytės galės keistis vaikiškais daiktais, gerti arbatą, bendrauti), jeigu turėsite daiktų mainams ir dalyvausite mainytuvėse, registruokitės ir laiške nurodykite ,,MAINYTUVĖS“.

– Vyks mugė. Jei kažką skanaus kepate ar gražaus mezgate ar gaminate tuomet kviečiame dalyvauti šioje mugėje. Būtinai registruokitės kinas.panemunė@gmail.com, laiške parašykite MUGĖ. Turėkite savo mažą staliuką ar patiesaliuką daikteliams šventiškai išrikiuoti.

– Vyks medinių atvirukų dirbtuvėlės, kurias mažiesiems praves Giedrius iš ,,Kūrybos kampas 360″. Į dirbtuvėles registruokitės [email protected] ir laiške nurodykite – DIRBTUVĖLĖS, taip pat nurodykite atvykstančių suaugusiųjų ir vaikučių skaičių.

Bus staigmena!!!

Apie 11.30 val. visus aplankys Senelis Kalėda!

Po renginio kviečiame pasilikti pasibuvimui ir pavakaroti drauge.
https://fb.me/e/2ULCQRS99

Vaikučiams renginys nemokamas, o tėvelių prašysime prisidėti prie bendruomenės namų kūrimo (Norime atnaujinti salės grindis). Tad kviečiame prisidėti. Kurkime stebuklus kartu! Kartu galime viską!

Renginių salėje būname be batų, todėl pasiimkite savo mylimiausias vilnones kojines ar šlepetes, jauskimės kaip namuose.

Daugiau informacijos – 8-679-89958; [email protected]

Šventės dalyvių skaičius ribotas, tad registracija būtina. Jeigu norite atvykti tiesiog pabendrauti ir išgerti arbatos, taip pat parašykite laišką ir paminėkite kiek žmonių atvyksta.

Jeigu domina kaip sekasi remontai, kiti techniniai dalykai, o gal norite pridėti ranką prie remonto ar turite atliekamų apdailos medžiagų, tuomet skambinkite 8-618-28752.

Būkite atsakingi, dėvėkite kaukes, jeigu jaučiate ligos simptomus, likite namuose ir pasidarykite kvapnios arbatos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content