Rugsėjo 1 – oji Aleksoto seniūnijoje

Šiandien visoje Lietuvoje suskambo pirmasis naujų mokslo metų skambutis.

Gražios iškilmės vyko ir Aleksoto seniūnijos mokymo įstaigose: Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje ir Kauno šv. Pranciškaus gimnazijoje, kuriai šiandien iškilmingai suteiktas Prezidento Valdo Adamkaus vardas.

9 val. ryte mokiniai ir jų tėveliai su gėlėmis rankose skubėjo į mokslo ir žinių šventės pradžią. Progimnazijos direktorė Lina Viršilienė pasveikino mokinių tėvelius ir mokytojus, pasidžiaugė gausiu būriu pirmokų, apdovanojo futbolistus – „Ežiogolos“ nugalėtojus ir Lietuvą garsinančius krepšininkus. Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos direktorė pristatė ir pasidžiaugė nauja išmaniaja klase ir pakvietė visus į dažais kvepiančias klases.

perdaryta1

10 val. iškilminga šventė prasidėjo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje. Šiai gimnazijai ši diena ypatinga ne tik prasidedančiais naujais mokslo metais, bet ir tuo, kad šiandien jai buvo iškilmingai suteiktas prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos vardas. Tai pirmoji mokykla Lietuvoje, pasirinkusi ekologinio mokymo kryptį. Gimnazijos direktorė Rita Rasikienė iškilmių metu pristatė ekologinės mokyklos idėją pabrėždama, kad ekologija šioje mokykloje bus integruota į kiekvieną pamoką.

Vardo suteikimo ceremonijoje ir pavadinimo lentos atidengime dalyvavo ir pats kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma Adamkiene. Ši diena gerbiamam Valdui Adamkui su žmona svarbi dar ir tuo, kad šią dieną jie švenčia 65 metų sutuoktuvių jubiliejų. Ta proga sutuoktuvininkus nuoširdžiai sveikino visi šventės dalyviai.

20160901_100800sumazinta

?

?

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content