Rugsėjo 1-oji Aleksoto mokyklose

Šiandien mokslo metų pradžia prasidėjo Aleksoto mokyklose. Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje gausus būrys 1-8 klasių moksleivių ir jų tėvelių susirinko į vidinį mokyklos kiemą. Sveikinimo žodžiais mokyklos direktorė Lina Viršilienė pradėjo iškilmingą mokslo metų atidarymo šventę. Sveikinimo žodį tarė ir LR Seimo narys Mindaugas Puidokas bei Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Po sveikinimo žodžių mokyklos direktorė kvietė visus pasimankštinti – taip darbo dieną pradeda Japonijos moksleiviai ir mokytojai, todėl puikų sveikatinimo būdą galima pritaikyti ir mūsų moksleiviams. Pirmokėliai, lydimi aštuntų klasių moksleivių pirmieji buvo pakviesti į erdvias mokyklos klases.

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija šiuos mokslo metus pasitiko atnaujintu mokyklos pastatu ir naujomis klasėmis pradinių klasių moksleiviams. Buvusiose moksleivių aplinkotyros patalpose įsikūrė pradinė mokykla.

Visiems mokytojams, mokiniams ir tėveliams linkime sėkmingų naujųjų mokslo metų!

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content