Rugsėjo 1-ąją Kaune – „Mokslai palauks“ – nemokamas koncertas jaunimui

Pasitinkant naujus mokslo metus Kaunas paruošė dovaną moksleiviams ir studentijai. Rugsėjo 1-ąją nuo 19 val. Sporto gatvės aikštėje startuos vakarėlis po atviru dangumi, kviečiantis dar bent trumpam pamiršti laukiančias pamokas. Muziką ir gerą nuotaiką dovanos „Gamka“, „Proflame“, „Angelou“, „Remis Retro“, „Jautì“, o prieš vidurnaktį į sceną žengs didžėjus.

„Vasara, kaip įprastai, pralėkė akimirksniu. Norime, kad atsisveikinimas su ja ir naujų mokslo metų sutiktuvės Kaune vėl taptų didele švente.  Ta proga Mokslo ir žinių dienai miestas rengia koncertą ir sako, jog Rugsėjo 1-ąją mokslai dar gali palaukti. Vakaras žada būti turiningas ir įsimintinas, tad kviečiame visus moksleivius, studentiją ar net jų tėvelius smagiai pašėlti“, – kalbėjo Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė.

Šiais metais koncertas vyks naujai atgimusioje Sporto gatvės aikštėje, šalia kauniečių mėgiamo Ąžuolyno parko bei Dariaus ir Girėno stadiono. Renginio organizatoriai šypteli, jog čia vietos užteks net ir šokiams. Be to, atvira erdvė užtikrins puikų scenos matomumą.

Pirmasis į sceną 19 val. įžengs jaunosios kartos roko kūrėjas Germanas Daškevičius-Gamka. Po jo publiką pasveikins repo atlikėjas „Proflame“. Alternatyvaus ritmenbliuzo dainas atliks Andželika Petrauskaitė, geriau žinoma „Angelou“ pseudonimu.

Vėliau lauks Remigijaus Daškevičiaus – „Remis Retro“ – pasirodymas. Vakarą vainikuos roko grupė „Jautì“, o prieš pat vidurnaktį aikštę užtvindys DJ „Gemayel“ skleidžiami muzikos ritmai. Šventinę emociją sustiprins specialiai šiam renginiui apšviesti arčiausiai scenos būsiantys ąžuolai.

Norintieji smagiai praleisti vakarą ir užsiimti geriausias vietas į aikštę kviečiami rinktis anksčiau. Šalia išrikiuoti maisto furgonėliai prekiaus užkandžiais, saldumynais, arbata ar kava.

Po šventės – apie 23.40 ir 00.30 val. – iš Sporto gatvės stotelių kursuos papildomas viešasis transportas. Keleivius veš 34, 37, 40, 43, 67 maršrutų (iki Tirkiliškių stotelės) autobusai bei 4 ir 5 troleibusai.

Daugiau informacijos apie renginį: bit.ly/Rugsejo-1oji-Kaune.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content