Romantinės dainos festivalis

 

Šių metų pirmąjį žiemos savaitgalį, gruodžio 3 d.  Kaune,  Oazėje vyko jau X-asis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis „Menu tave…“ , kurio pradininkė yra Dainavos bendruomenė.

Tęsiant tradicijas  Kauno pilietinės bendruomenės  centro Dainava ansamblis”Brydė” taip pat dalyvavo šiame renginyje.

Festivalio metu buvo išrinktas geriausias 2017 metų ansamblis – Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“!

Nugalėtojui su įvertinimu ir apdovanojimais  atiteko ir teisė organizuoti Romantinės dainos festivalį 2018 metais.

Dainavos seniūnė turėjo galimybę kartu pasidžiaugti ir pasveikinti renginio dalyvius.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content