Rokų gyventojai susitiko su policijos pareigūnais

Rokų Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje vyko gyventojų susirinkimas, kuriame dalyvavo parapijos klebonas Virginijus Gražulevičius, Panemunės seniūnė Rasina Žolynienė, seniūnės pavaduotoja Loreta Knėpienė, Kauno m. Panemunės PK viršininkas Giedrius Klimavičius, Veiklos skyriaus viršininkas Alvydas Vaina ir kiti pareigūnai. Susitikimo metu aptarta kriminogeninė situacija seniūnijoje, kalbėta apie Rokuose įvykdytą nusikaltimą (sausio 16 d. Kaune, J. Borutos g. 13 gyvenamajame name, namuose, rasta negyva moteris su kirstine žaizda galvoje. Įvykio vietoje sulaikytas neblaivus šešiolikametis anūkas), apie labiausiai paplitusius telefoninius sukčiavimo būdus ir kaip jų išvengti.

Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė informavo gyventojus, kad norint jaustis saugiems, būtina burtis į saugios kaimynystės grupeles. Saugi kaimynystė – tai kaimynų susibūrimas, siekiant padaryti savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi, dirbti ir mokytis. Gyventojams pristatyta nauja seniūnaičių rinkimų tvarka, paraginti dalyvauti seniūnaičių rinkimuose, kurie vyks 2017 m. kovo mėnesį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content