Rokų bendruomenės centro projektas

Šiais metais vyko Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų konkursas.

Iniciatyva „Bendruomenės sutelktumo ir saugumo jausmo gerinimas Rokų mikrorajone“ buvo pripažinta konkursą laimėjusia iniciatyva. Rokų bendruomenės atstovai buvo pakviesti į  baigiamąjį konkurso laimėtojų apdovanojimų renginį, kuris įvyko Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijoje.  Ministrė A. Bilotaitė pasidžiaugė visų projektų dalyvių iniciatyvomis, pabrėždama, kokia svarbi yra nusikaltimų prevencija. Rokų bendruomenės atstovai pristatė savo projektą, pasidalino gerąja patirtimi.

Gautas padėkos raštas už iniciatyvumą, skirta bendruomeniškumui ugdyti ir savitarpio pagalbai plėtoti, ir siekį kurti saugesnę visuomenę, bei lėšos bendruomenės narių skatinimui.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content