Rokų bendruomenėje startuoja projektas „Lietuvos šimtmečio Kalėdos“

2018 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projektas

Rokų bendruomenėje startuoja projektas „Lietuvos šimtmečio Kalėdos“. Lietuvos šimtmetis skatina mus giliau pažvelgti į lietuvių kultūros apraiškas, kurios itin sunkiomis praėjusio šimtmečio sąlygomis neapčiuopiamomis gijomis vienijo tautą.

Projekto tikslas – kelti šeimų aktyvumą ir savimonę per bendradarbiavimą, atskleidžiant Kalėdų ir Kūčių prieššvenčio ištakas, simbolizmą, tradicijas ir papročius. Šio tikslo įgyvendinimui pasirinktas Advento ir Kalėdų laikotarpis, suteikiantis daug galimybių bendradarbiavimui, šeimų, vaikų ir jaunimo įtraukimui į bendras veiklas, kuriose dominuos kūrybiškumas, gerų darbų prasmės pojūtis, pagarba, tarpusavio supratimas. Prie mūsų Koplyčios lapkričio 19 d. vyko akcija „Pasodinkime Lietuvos šimtmečio eglę“. Pagrindiniais „sodininkais“ tapo Rokų bendruomenės centro pirmininkas Kastytis Kuzmickas ir parapijos klebonas Virginijus Gražulevičius, o pasigrožėti žaliaskare susirinko visa bendruomenė. Siekis, kad ši eglutė išties taptų  pagrindiniu Kalėdų akcentu, bendruomenę įpareigoja tolimesniems darbams ir bendrystei. Viliamės, jog šioje eglėje ir prie jos įsikurs 100 angelų – dvasingųjų palydovų mūsų gyvenime. Angelus gaminsime visi – nuo darželinuko iki senjoro. Pasidžiaukime kartu gražiomis akimirkomis.

Rokų bendruomenės centras

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content