Rokų bendruomenė tęsia renginių ciklą „Meno vartuose“

Projekto ,,Remti bendruomenių veiklą savivaldybėse” informacija

Į parapijos bendruomenės auditoriją susirinkę bendraminčiai džiaugėsi galimybe atrasti savyje laisvės lengviems potėpiams ant baltos drobės, troško išmokti kurti, arba įgyti naujų žinių meno srityje, sužinoti kaip ,,gimsta“ paveikslas, kokios naudojamos priemonės ir medžiagos.  Tapančius konsultavo dailės mokytojas P. Šaltys ir Kauno kultūros centro ,,Tautos namai“ tapybos studijos ,,Vaivorykštė“ narė E. Čepulienė. Mokymosi metu paruošti patogūs molbertai, drobė,  naudojami akriliniai ir sausi dažai. Buvo sukurtos kompozicijos, panaudojant įvairaus dydžio ir spalvų moliūgus, eglės ir putino su uogomis šakeles, vazas,

draperijas ir angelą. Tapybos darbai eksponuojami parapijos koplyčioje, stebina savitu pasaulio pamatymu, spalvų žaismu. Plenero

dalyviai džiaugėsi suteikta galimybe, kartu su meniškos sielos draugais, maloniai praleisti laiką ir susipažinti su tapybos meno subtilybėmis. Nutarta ateinančiais metais gegužės – birželio mėn. surengti plenerą gamtoje ir mokytis tapyti aliejiniais dažais.
Nuo suaugusių meno puoselėtojų nenorėjo atsilikti ir mažieji Kauno lopšelio- darželio „Rokutis“ priešmokyklinukai bei Rokų gimnazijos pradinukai. Jie, vadovaujami savanorės Kamilės Šimkaitienės, net penkias popietes stengėsi pažinti molio paslaptis. Lipdė iš vientiso molio gabalo, molinių virvelių, rutuliukų. Dirbtuvės įsikūrė parapijos bendruomenės auditorijoje ir darželio „Meno studijoje“. Vaikiškų rankelių sušildytas molis pavirto nuostabiausias angeliukais, žvakidėmis, plokštuminiais eglutės žaisliukais, pasakų nameliais. Darbeliai, kartu su šventine nuotaika, iškeliavo į mažųjų namus.

Rokų seniūnaitė Ramutė Stanislovaitienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content