Rokiečiai ruošiasi švęsti Kalėdas

Gruodžio 9 d. vyko  šeimų akcija „Kalėdinis žaisliukas – bendruomenės eglutei“. Tai Rokų bendruomenės centro  projekto “Gerumo aruodai – bendruomenės labui” renginys. Vaikų darželio „Rokutis“ šeimoms, bendruomenės nariams išradingumo netrūko: jie išradingai, kruopščiai puošė plastikinius burbulus. Vienas už kitą gražesni, spalvingesni eglutės žaisliukai ypač džiugino mažuosius dailininkus.

Pernai pasodinta Lietuvos šimtmečio eglutė ūgtelėjo, todėl, kad žaisliukų žaliaskarei nepritruktų, gruodžio 12 d. žaisliukų gamybą tęsė Rokų gimnazijos  mokiniai vadovaujami Ingos Graužinienės ir biliotekos vedėjos Rasos Raškauskienės.

Tradiciškai visi akcijos dalyviai bei Rokų bendruomenė susirinks Rokų koplyčioje į Kalėdinį vakarą „Dovanoju širdies švieselę“ ir įžiebs  Lietuvos šimtmečio eglutę.

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content