Rimantui Benečiui suteiktas Kauno miesto garbės piliečio vardas

Kauno savivaldybės taryba ketvirtadienį vienbalsiai pritarė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) rektoriui, kardiochirurgui prof. dr. Rimantui Benečiui suteikti miesto garbės piliečio vardą. Siūlymą teikė savivaldybės Apdovanojimų komisija.

Profesorius garbės piliečiu paskelbtas už aktyvų Kauno miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais bei veikla sveikatos srityje.

R. Benetis yra ilgametis Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovas ir Kardiologijos instituto direktorius. Jis prieš du dešimtmečius vadovavo pirmajai širdies persodinimo operacijai Kaune, 2007-aisiais atliko pirmąją Baltijos šalyse plaučių ir širdies bei plaučių komplekso persodinimo operaciją.

R. Benetis yra paskelbęs beveik pusę tūkstančio mokslinių straipsnių, yra apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi.

 

BNS informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content