Ribojamas gyventojų lankymasis Kauno miesto miškuose ir parkuose

rodyklė2015-08-26 Įsivyravus karštiems ir sausiems orams, Kauno miesto miško parkuose ir parkuose  paskelbta pavojinga IV miškų gaisringumo klasė. Dėl nedrausmingo miško lankytojų elgesio su ugnimi, kyla daugiausiai miško gaisrų.

Siekiant sumažinti gaisrų pavojų Kauno miesto miško parkuose ir parkuose,  Kauno miesto savivaldybės administracijos  direktorius  Gintaras  Petrauskas  2015 m.  rugpjūčio 18  d.  įsakymu   Nr. A-2450   „Dėl  priemonių gaisrų pavojui mažinti Kauno miesto miško parkuose ir parkuose”   nustatė, kad sausringu vasaros laikotarpiu  yra ribojamas gyventojų lankymasis Kauno miesto miško parkuose ir parkuose, draudžiama rūkyti ir įvažiuoti į parkų teritorijas motociklais ir autotransporto priemonėmis.
Gerbiami gyventojai, šiuo sausringu  metu venkite  miškingų teritorijų lankymo, nesinaudokite degiosiomis medžiagomis, nedekite laužų ir kt.
Saugokime visų mūsų turtą – miškus!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content