Renkama senjorų grupė nemokamiems fiziniams užsiėmimams!

NVO Socialinių inovacijų fondas koordinuoja sporto projektą ir norėtų pakviesti į nemokamus fizinius užsiėmimus Kauno seniūnijų gyventojus.

Kviečiame Jus registruotis į nemokamus mankštos ir šokių užsiėmimus įvairiose Kauno seniūnijose.

Pasinaudokite galimybe su trenerių pagalba pradėti šokti ir mankštintis.

Užsiėmimai skirti padėti pagerinti Jūsų bendrą savijautą ir linksmai praleisti laiką!

Renkamos po 15 asmenų sudarytos fizinio aktyvumo grupės.

Užsiregistravusiems į veiklas grupės nariams užsiėmimai vyks du kartus per savaitę: po vieną šokių ir vieną mankštos užsiėmimą.

Iš viso per metus vienai grupei numatomi 64 užsiėmimai.

Šiuo metu kviečiame Šančių, Panemunės, Petrašiūnų, Girstučio, Dainavos, Kalniečių, Vilijampolės, Šilainių gyventojus!

Fizinio aktyvumo veiklos bus vedamos nuotoliniu būdu tol, kol bus atšaukti karantino ribojimai. Po to šokiai ir mankštos vyks arčiau Jūsų namų!

Registruotis ir pasiteirauti dėl užsiėmimų galite šiuo paštu: [email protected] arba rašydami žinutes į Facebook puslapį – https://sportas.lpf.lt.

Kreipdamiesi dėl užsiėmimų, parašykite savo elektroninį paštą arba telefono numerį ir seniūniją, kurioje gyvenate.

Užsiėmimai senjorams vyks nemokamai!

Daugiau informacijos rasite Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/Sportaslpf.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content