Renginys, skirtas ,,Žmogaus saugos dienai”

        Kauno kunigaikščio Vaidoto mokykloje-daugiafunkciame centre vyko renginys, skirtas „Žmogaus saugos dienai“, kurio tikslas – formuoti moksleiviams saugaus elgesio įgūdžius, padėti orientuotis ekstremalių situacijų metu.
Renginį organizavo Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdyba, Kauno miesto Panemunės PK VPS, VšĮ Kauno miesto greitosios pagalbos stotis, Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Lietuvos karo policija ir radijo stotis „Tau“.
Policijos pareigūnai su vaikų bičiuliu Amsiumi moksleiviams priminė saugaus elgesio gatvėje taisykles.

         Moksleiviai susitiko su priešgaisrinės saugos specialistais, greitosios medicinos pagalbos medikais, dalyvavo pirmosios pagalbos užsiėmimuose. Karo policijos pareigūnai papasakojo apie savo darbo subtilybes, pademonstravo atsivežtą karinę techniką.
Moksleiviai noriai ir aktyviai bendravo, dalinosi savo įspūdžiais.

           Kauno miesto Panemunės PK VP informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content