Renginys skirtas Saulės mūšio paminėjimui

2016 metų balandžio 22 dieną Eigulių seniūnijos salėje kūrybinės raiškos asociacijos  „Kauno Branduma“  poetai ir choras „Židinys“ surengė nuostabų pasirodymą, skirtą Saulės mūšio paminėjimui. Skambėjo choro atliekamos dainos, sakralinės giesmės.

„Brandumos“ vadovė Danutė Bleikienė pristatė dalyvaujančius poetus, kurie savo eiles skyrė Saulės mūšio dalyviams bei motinoms, nesulaukusioms savo grįžtančių iš karo vaikų.

foto 169

foto

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content